Katedra Inżynierii Biomedycznej

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

OGŁOSZENIA

 


OFERTA PRACY DLA INŻYNIERA MEDYCZNEGO
Możliwość zatrudnienia -> Szpital w Słubicach 
Zakres obowiązków obejmuje głównie:
- Monitorowanie, uzupełnianie i raportowanie stanu aparatury medycznej,
- Udział w zakupie nowej aparatury medycznej,
- przygotowywanie umów serwisowych,
Wymagany tytuł inżyniera.
Osoby zainteresowane proszone są o kontakt z dr inż. Katarzyną Arkusz w poniedziałek 07.05.2018 r.


Program mobilności studentów MOST i MOSTECH

Program Mobilności Studentów MOST to nowa forma studiowania, która umożliwia studentom odbycie części studiów w uczelni innej niż macierzysta. Poprzez udział w tym programie istnieje możliwość poszerzenia kształcenia poprzez dostęp do kierunków studiów bądź przedmiotów nie oferowanych przez ich uczelnie macierzyste, różnorodnych programów nauczania. Program MOST dotyczy jednolitych i dwustopniowych studiów magisterskich, a także uczestników trzeciego stopnia studiów, których zainteresowania naukowe mogą być realizowane poza macierzystym uniwersytetem.

Studencie weź udział w wymianie międzyuczelnianej!

Więcej informacji na stronie: http://www.dk.uz.zgora.pl/most_mostech.php?m=1


Erasmus Mundus NanoFar - Europejskie studia doktoranckie

Oferta adresowana do absolwentów studiów drugiego stopnia. Polscy obywatele mogą ubiegać się o przyjęcie na Europejskie Studia Erasmus Mundus na takich samych zasadach jak pozostali krajów Unii Europejskiej. Wykaz studiów, zatwierdzonych przez Komisję Europejską jako europejskie studia doktoranckie Erasmus Mundus jest dostępny na stronie internetowej Komisji Europejskiej.  W ramach stypendium Erasmus Mundus, doktorant uzyska pomoc finansową pokrywającą czesne, koszty uczestnictwa, podróży, niektóre koszty swojego utrzymania oraz miesięczny dodatek. Stypendia 2013r. są oferowane przez konsorcjum EMJD NanoFar dla studentów z całego świata. W celu ubiegania się o przyjęcie należy zapoznać się z warunkami przyjęcia na studia, którymi jest się zainteresowanym.

Erasmus Mundus NanoFar 

Więcej informacji na stronie programu: http://erasmusmundus.org.pl/informacje-dla-studenta


UNIWERSYTET ZIELONOGÓRSKI zatrudni pracownika na stanowisko referenta naukowo-technicznego w Zakładzie Inżynierii Biomedycznej Wydziału Mechanicznego
You are here Ogloszenia