Katedra Inżynierii Biomedycznej

  • Full Screen
  • Wide Screen
  • Narrow Screen
  • Increase font size
  • Default font size
  • Decrease font size

Agnieszka Kaczmarek-Pawelska, dr inż.

Pok. 315, bud. A-11
Tel.: +48 68 328-25-76

Email:  Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

Stanowisko:

Adiunkt

Publikacje, Plan zajęć

 

Kilka słów o sobie:

Z Zakładem Inżynierii Biomedycznej jestem związana od 2007 roku, gdy rozpoczęłam pracę na stanowisku referenta technicznego. W 2011 roku, po obronie pracy magisterskiej na kierunku Zarządzanie i Inżynieria Produkcji na specjalności inżynieria jakości zostałam zatrudniona na stanowisku asystenta i rozpoczęłam realizację pracy doktorskiej z dziedziny inżynierii materiałowej: Nanotubularnej warstwy tlenkowe na stopie Ti6Al4V jako matryce elektrochemicznego biosensora, którą obroniłam z wyróżnieniem 5 lipca 2013 roku na Wydziale Mechanicznym- Technologicznym Politechniki Śląskiej.

W swojej pracy badawczej od pięciu lat zajmuję się formowaniem i badaniem właściwości nanorurek tlenkowych na tytanie i jego stopach implantowych. Fascynuje mnie technika, fizjologia człowieka i wszystko co pozwala na wytworzenie dla niego "części zamiennych", a moje zainteresowania od zawsze krążyły w obrębie nauk technicznych, chemii i medycyny. Praca w Zakładzie Inżynierii Biomedycznej pozwala mi na połączenie tego co lubię i zagadnień które zawsze mnie fascynowały z pożytecznym, czyli pracą zarobkową.

"Rób to, co lubisz, a nie będziesz musiał pracować" :)

You are here KATEDRA IB Pracownicy Dr inż. Agnieszka Kaczmarek-Pawelska